KONST / Litografier / Grafiskt blad 15362034
nr 1536 2034
Peter Frie
(f. 1947), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 99/450, daterad -07, "Landskap", Digital Print. Bildmått: 35x29 cm, yttermått inklusive ram: 55x48 cm
Peter Frie, svensk bildkonstnär född 1947 i Lysekil.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 24 april 2023
kl 18:17:35
1.500 kr
2.200 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.800 kr
24 apr